Meble na wymiar

Wszystkie zrealizowane przez nas dotychczas projekty są zupełnie inne. Jest to spowodowane faktem, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wysłuchujemy zawsze szczegółowo wymagań naszego Klienta i dokładamy wszelkich starań, by efekt naszych prac był przełożeniem na rzeczywistość takiej wizji. Produkowane przez nas szafy przesuwne, zabudowy wnęk czy kuchnie na wymiar są zawsze solidnie wykonane i funkcjonalne. Dzięki nim codzienne przygotowywanie posiłków dla całej rodziny przebiega sprawniej i w milszej atmosferze, a porządek utrzymuje się prawie sam. To one również sprawiają, że dostęp do potrzebnych naczyń czy garnków jest znacznie łatwiejszy.

Jednak meble kuchenne na wymiar to nie koniec naszej oferty. Wykonujemy również meble łazienkowe, szafy przesuwne, garderoby i zabudowy wnęk, które również pomagają dbać o porządek w domu. Wszystkie nasze meble wykonujemy ze starannością o każdy szczegół, a przy ich projektowaniu bierzemy pod uwagę preferowaną przez Klienta estetykę.

Na tej stronie mogą się Państwo zapoznać z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Znajdą tu Państwo kuchnie na wymiar stworzone w stylu nowoczesnym oraz klasycznym, a także szafy przesuwne, zabudowy wnęk, garderoby i inne meble. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i do skorzystania z usług naszej bydgoskiej firmy.

Kuchnie klasyczne

Studio Kuchenne „ANNA” prezentuje galerię wykonanych realizacji kuchni klasycznych.

Łazienki

Studio Kuchenne „ANNA” prezentuje galerię wykonanych realizacji łazienek.

Kuchnie nowoczesne

Studio Kuchenne „ANNA” prezentuje galerię wykonanych realizacji nowoczesnych, lakierowanych.

Zabudowy inne

Studio Kuchenne „ANNA” prezentuje galerię wykonanych realizacji zabudów innych.